Slapukų politika

Norėdami užtikrinti patogų naudojimąsi mūsų svetaine ar paslaugomis ir rinkdami informaciją analitiniais bei reklamos tikslais, mes naudojame slapukus. Gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite nesutikti taikyti tam tikrų slapukų.

Apsilankymas bet kurioje svetainėje suteikia galimybę gauti ar išsaugoti informaciją apie jūsų naršyklę, dažniausiai tai daroma slapukų forma. Slapukai – tai nedideli tekstiniai elementai, kuriuos jūsų naršyklė siunčia mūsų svetainei. Slapukų failas yra saugomas jūsų naršyklėje; jis leidžia svetainei ar trečiajai šaliai atpažinti jus bei padaryti jūsų apsilankymą patogesnį bei naudingesnį. Ši informacija, kuri gali būti susijusi su jumis, jūsų parinktis ar jūsų įrenginiu (kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu) dažniausiai yra naudojama siekiant užtikrinti, kad svetainė veiks taip, kaip jūs to tikitės. Paprastai pagal šią informaciją negalima nustatyti jūsų asmenybės – ši informacija gali būti naudojama norint padaryti jūsų naršymą kuo patogesnį, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Pavyzdžiui, slapukai leidžia mums, be kitko, išsaugoti jūsų parinktis ir nustatymus, teikti jums reklamą pagal jūsų interesus ir analizuoti, kaip veikia mūsų svetainės ir internetinės paslaugos.

Mes naudojame slapukus norėdami suaktyvinti tam tikras esmines svetainės funkcijas (Funkciniai slapukai), analizuoti ir teikti ataskaitas apie naudojimosi svetaine statistiką (Analitiniai slapukai) bei teikti interesus atitinkančią reklamą (Tiksliniai slapukai). Analitiniais ir reklamos tikslais mes naudojame įvairius trečiosios šalies slapukus, tokius kaip „Google Analytics“ ir „Google AdWords“. Toliau pateikiama informacija paaiškina, kaip mes naudojame kiekvieno tipo slapukus ir kaip galima pakeisti su nefunkciniais slapukais susijusius slapukų nustatymus.

Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini norint, kad svetainė veiktų, todėl jie negali būti išjungti mūsų sistemose. Paprastai jie naudojami tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilyginami paslaugų užklausai, pvz., sesijos nustatymas ar jūsų privatumo nustatymų nustatymas. Šie slapukai nesaugo jokios asmens tapatybę nustatančios informacijos ir nustoja veikti jums išėjus iš svetainės.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir duomenų srauto šaltinius, tad mes galime apskaičiuoti bei tobulinti mūsų svetainės darbą. Jie padeda mums nustatyti tiek populiariausius, tiek nepopuliariausius puslapius bei matyti, kiek lankytojų naudojasi svetaine. Šią informaciją renkame naudodamiesi „Google Analytics“. Surinkti duomenys neperduodami jokioms kitoms šalims. Informacija, gaunama naudojantis šiais slapukais, yra anonimizuota; jums lankantis svetainėje nemėginame nustatyti jūsų tapatybės ar daryti įtaką jums naudojantis svetaine. Jums neleidus naudoti šių slapukų, jūsų apsilankymas nebus įtrauktas į mūsų statistinius duomenis.

Tiksliniai slapukai

Šiuos slapukus trečiosios šalys ir mes naudojame norėdami teikti labiausiai jūsų interesus atitinkantį reklamos turinį. Taip pat šie slapukai naudojami norint rinkti informaciją apie jūsų veiklą internete ir sužinoti apie jūsų interesus, kad būtų galima teikti jūsų interesus atsininkančią reklamą. Jūs galite atsisakyti tokio pobūdžio reklamos palikdami pirmiau nurodytą žymimąjį langelį tuščią.

Sutikimo naudoti slapukus mygtukas bus matomas mūsų svetainėje; tik funkciniai slapukai bus naudojami tol, kol bus patvirtintas sutikimas ar pakeisti slapukų nustatymai.

Be to, jūs galite ne tik įgyvendinti galimybę keisti jūsų pirmiau nurodytus slapukus, bet ir pasinaudoti daugybe kitų slapukų naudojimo bei panašių technologijų kontrolės priemonių, įskaitant naršyklės priemones, skirtas slapukams blokuoti ir šalinti bei trečios šalies analitinių paslaugų teikėjų priemones, skirtas jūsų paslaugoms personalizuoti ar atsisakyti duomenų rinkimo.

Jeigu jūs pasinaudosite „Do Not Track“ naršyklės nustatymais, mes tai vertinsime kaip jūsų nenorą leisti naudoti nefunkcinius slapukus, tad jie bus užblokuoti. Jeigu jūs norėsite pašalinti visus slapukus ar nurodyti savo naršyklei atsisakyti slapukų, susipažinkite su jūsų interneto naršyklės pagalbos puslapiuose esančia informacija.

Tačiau jūs turite žinoti, kad pašalinę slapukus ar atsisakę sutikti su jų naudojimu, jūs negalėsite naudotis visomis mūsų svetainės siūlomomis galimybėmis ar išsaugoti savo prioritetus, taip pat kurie puslapiai gali būti rodomi netinkamai.