WORLD0

€0/mėn.
  • Sąskaitos išrašo formavimas savitarnos portale
  • Nemokami mokėjimai tarp „Contomobile“ sąskaitų

 

WORLD200

€200/mėn.
  • Nemokamas sąskaitų tvarkymas
  • Sąskaitos išrašo formavimas savitarnos portale
  • Nemokami mokėjimai tarp „Contomobile“ sąskaitų
  • 5 nemokami SEPA ir/arba SEPA momentinių mokėjimų per mėnesį
  • 5 nemokami tarptautiniai mokėjimai per mėnesį
  • Gautų tarptautinių mokėjimų įskaitymas*     

 

*paslaugai taikomas Kainyne nurodytas mokestis 

Ne Europos Sąjungos rezidentams*

„Contomobile“ sąskaitų administravimas

Paslauga Mokestis (EUR)
Duomenų patikra** 200
Sąskaitos atidarymas 200 
Sąskaitos tvarkymas 50*** per mėn. 
Papildomas mėnesinis mokestis, kai sąskaita neaktyvi 1 metus per mėn.
   

*Šis Kainynas taikomas Juridiniams asmenims, kurių buveinė registruota ne Lietuvos Respublikoje arba ne ES/ EEE valstybėje ir/arba Juridiniams asmenims, kurių bent vienas iš dalyvių/akcininkų nuosavybės/kontrolės struktūroje ir/ar bent vienas iš tikrųjų savininkų yra ne Lietuvos Respublikos ar ne ES/EEE valstybių rezidentas arba bent vienas iš dalyvių/akcininkų nuosavybės/kontrolės struktūroje yra ne Lietuvos Respublikoje arba ne ES/ EEE valstybėje registruotas juridinis asmuo.

Rezidentas - Lietuvos Respublikos ir ES/EEE valstybių rezidentu laikomas asmuo, turintis tos šalies išduotą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir kurio nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvos Respublikoje ar bet kurioje kitoje ES/EEE valstybėje arba asmuo, turintis kitos nei Lietuvos Respublikos ir ES/EEE valstybių išduotą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, bet gyvenantis atitinkamai Lietuvos Respublikoje ar kitoje ES/EEE valstybėje bei turintis tų šalių išduotą dokumentą suteikiantį teisę laikinai ar nuolat gyventi toje šalyje.

**Mokestis mokamas iš anksto, prieš priimant sprendimą dėl sąskaitos atidarymo. Mokestis negrąžinamas, jei dėl kokios nors priežasties atsisakome atidaryti sąskaitą arba klientas dėl kokios nors priežasties atsisako atidaryti sąskaitą.

***Mokestis taikomas už kiekvieną IBAN sąskaitą atskirai (pavyzdžiui, jei turite du skirtingus IBAN, bus taikomas 100 EUR/mėn. mokestis), kuris nurašomas kiekvieno mėnesio paskutinę dieną.

Dėl verslo operacijų pobūdžio kai kuriems verslo klientams gali prireikti papildomos pagalbos, kad galėtų naudotis mūsų paslaugomis. Šiems klientams bus taikomas didesnis sąskaitos tvarkymo mokestis – 500 EUR per mėnesį. Informuosime prieš Jums atidarant sąskaitą, jei šis mokestis bus taikomas.

Mokėjimai tarp „Contomobile“ sąskaitų

Mokėjimo tipas Mokestis (EUR)
Mokėjimai į savo „Contomobile“ sąskaitą 0 
Mokėjimai į kito kliento „Contomobile“ sąskaitą   0
Lėšų gavimas iš bet kurios kitos „Contomobile“ sąskaitos 

0

   

Mokėjimai iš „Contomobile“ sąskaitų vykdomi visą parą 7 dienas per savaitę (įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas).

Iš kitų „Contomobile“ sąskaitų gautos lėšos bus įskaitytos į sąskaitą nedelsiant.

Mokėjimai eurais

Mokėjimo tipas Mokestis (EUR)*
SEPA mokėjimai** 0,15
Ne SEPA mokėjimai  12
Momentiniai mokėjimai***

0,20

Mokėjimų patikra****

5

   

*Dėl verslo operacijų pobūdžio kai kuriems verslo klientams gali prireikti papildomos pagalbos mokėjimams atlikti. Tokiomis aplinkybėmis bus taikoma 0,25 % sandorio vertės priemoka. Informuosime prieš Jums atidarant sąskaitą, jei bus taikoma ši priemoka.

**SEPA – bendra mokėjimų eurais erdvė (SEPA), apimanti 34 valstybes. Pinigų pervedimai eurais joje vykdomi vadovaujantis taisyklių ir mokėjimo standartų sąvadu. Šiuo metu SEPA apima visas Europos Sąjungos valstybes nares, taip pat ir Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, Šveicariją, Monako Kunigaikštystę ir San Marino Respubliką.

Mokėjimų į kitas finansų įstaigas nurodymai, gauti darbo dieną iki 14:45 (EET/EEST), bus įvykdyti tą pačią darbo dieną; mokėjimo nurodymai, gauti po 14:45 (EET/EEST), bus įvykdyti kitą darbo dieną.

***Momentiniai kredito pervedimai – tai SEPA kredito pervedimai iki 15 000 EUR, kurie gali būti vykdomi tik tarp ES ir EEE registruotų finansų įstaigų, kurios yra SEPA momentinių mokėjimų sistemos narės. Momentiniai mokėjimai vykdomi visą parą septynias dienas per savaitę (įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas).
Jei mokėjimo formoje nurodyta gavėjo finansų įstaiga yra prisijungusi prie momentinių mokėjimų sistemos, klientas turės galimybę pasirinkti mokėjimo rūšį „Momentinis“.

****Mokestis taikomas kiekvienam SEPA ir SEPA momentiniam mokėjimui.

Daugiavaliutės sąskaitos

„Contomobile“ sąskaitoje galite laikyti pinigus keliomis valiutomis. Naudodamiesi „Contomobile“ programėle arba savitarnos portalu, galite pridėti naują valiutą prie sąskaitos ir lengvai atlikti turimų valiutų keitimo operacijas. Mūsų šiuo metu patvirtintos valiutos:

Euras
(EUR) 

Didžiosios 
Britanijos
svaras
(GBP) 

JAV
doleris 
(USD)

Lenkijos 
zlotas
(PLN)

Norvegijos
krona
(NOK)
 Švedijos
krona
(SEK)
 Danijos
krona
(DKK)
 
       

Valiutų keitimo kursai

Valiutų keitimo kursus matysite programėlėje ar savitarnos portale prieš patvirtindami keitimo operaciją. Į rodomą kursą jau yra įtrauktas mūsų nustatytas valiutų keitimo mokestis, taigi jokių papildomų mokesčių nebus taikoma. Keitimas bus atliktas nedelsiant, vos jums patvirtinus operaciją, o konvertuotomis lėšomis galėsite naudotis iš karto.

Tarptautiniai mokėjimai

Valiuta ir gavėjo finansų įstaigos šalis Mokestis (EUR)*
GBP į Didžiąją Britaniją

USD į Jungtines Valstijas 5
NOK į Norvegiją 5
SEK į Švediją 5
DKK į Daniją  5
PLN į Lenkiją 5
Finansų įstaiga kitoje šalyje** 12
Mokėjimų patikra*** 10
   

*Dėl verslo operacijų pobūdžio kai kuriems verslo klientams gali prireikti papildomos pagalbos tarptautiniams mokėjimams atlikti. Tokiomis aplinkybėmis bus taikoma 0,25 % sandorio vertės priemoka. Informuosime prieš Jums atidarant sąskaitą, jei bus taikoma ši priemoka.

Į kitas finansų įstaigas atliekami mokėjimų eurais, Didžiosios Britanijos svarais ir JAV doleriais nurodymai, pateikti darbo dieną iki 14:45 (EET/EEST), bus įvykdyti tą pačią darbo dieną; mokėjimo nurodymai, gauti po 14:45 (EET/EEST), bus įvykdyti kitą darbo dieną.

Į kitas finansų įstaigas atliekami mokėjimų Švedijos kronomis, Norvegijos kronomis, Danijos kronomis ir Lenkijos zlotais nurodymai bus įvykdyti kitą darbo dieną.

Į Jungtinę Karalystę atliekami mokėjimai Didžiosios Britanijos svarais negali viršyti 250 000 GBP. Į JAV atliekami mokėjimai JAV doleriais negali viršyti 100 000 USD.

Visiems mokėjimams taikomas SHA (dalijamų mokesčių, angl. shared charges) mokesčių už pervedimą mokėjimo būdas, kai „Contomobile“ mokesčius moka mokėtojas (t. y. Jūs), o gavėjo banko mokesčius moka gavėjas. Tai reiškia, kad atliekant SHA mokėjimus, gavėjas gaus mokėjimą, iš kurio jau išskaičiuoti gavėjo banko taikomi mokesčiai, o tuo atveju, jei mokėjimas vykdomas per korespondentinį banką (tarpininką), taip pat bus išskaičiuoti tų bankų taikomi mokesčiai.
Gavėjo bankas gali taikyti lėšų įskaitymo mokestį. Mes visada patariame iš anksto paklausti mokėtojo ar mokėtojo banko apie konkrečius taikomus mokesčius.

Pastaba: tarptautiniams mokėjimams į tam tikras jurisdikcijas gali būti taikomos papildomos sąlygos (pvz., gavėjo bankas gali reikalauti pateikti papildomus dokumentus prieš įskaitydamas lėšas į sąskaitą).

Gavėjo bankas gali atmesti mokėjimą vadovaudamasis savo vidaus taisyklėmis ar nacionaliniais teisės aktais. Jei mokėjimas buvo atmestas, „Contomobile“ nekompensuoja jokių mokesčių, kuriuos gavėjo bankas išskaičiavo iš grąžinamos sumos.

Už mokėjimo nurodymo pakeitimą ar atšaukimą imami toliau lentelėje nurodyti papildomi mokesčiai.

**Tarptautiniai mokėjimai patvirtinta valiuta atliekami į visas pasaulio šalis, išskyrus šias užsienio šalis, kurioms yra taikomos sankcijos: Afganistanas, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Burkina Fasas, Donetsko ir Luhansko regionai, Rytų Timoras, Eritrėja, Esvatinis, Etiopija, Gajanos Respublika, Dramblio Kaulo Krantas, Iranas, Irakas, Jemenas, Kambodža, Centrinės Afrikos Respublika, Kongo Demokratinė Respublika, Kongo Respublika, Krymas-Sevastopolis, Kuba, Laosas, Libanas, Liberija, Libija, Mianmaras, Mozambikas, Šri Lanka, Trinidadas ir Tobagas, Šiaurės Korėja, Pakistanas, Palestina, Pietų Sudanas, Rusija, Sudanas, Serbija, Sirija, Tunisas, Uganda, Vanuatu ir Venesuela.

***Mokestis taikomas kiekvienam tarptautiniam mokėjimui nepriklausomai nuo valiutos ir gavėjo finansų įstaigos šalies.

Lėšų įskaitymas 

Valiuta Mokėjimo tipas Mokestis (EUR)*
EUR SEPA mokėjimai  0 
EUR Momentiniai SEPA mokėjimai  0
EUR Ne SEPA mokėjimas 0,1 % (min. 7,00 EUR, maks. 30,00 EUR)
Kitos Ne SEPA mokėjimas 0,1 % (min. 7,00 EUR, maks. 30,00 EUR)
     
 
*Jei mokėjimas gaunamas iš kitos finansų įstaigos nepateikus mums visų tinkamų gavėjo mokėjimo rekvizitų, mes galime taikyti papildomą mokestį, kurio dydis – 2 % gaunamos sumos, už tinkamos gavėjo sąskaitos nustatymą. Šis mokestis neviršys 10 EUR.
 
Iš kitos finansų įstaigos per SEPA sistemą gautos lėšos bus įskaitytos tą pačią darbo dieną.
 
Momentinių SEPA mokėjimų lėšos, gautos iš kitų finansų įstaigų, įskaitomos nedelsiant jas gavus visą parą, 7 dienas per savaitę (įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas). 

Kitos su mokėjimais susijusios paslaugos 

Paslauga Mokestis (EUR) Pastabos
EUR mokėjimo į „Contomobile“ sąskaitą atšaukimas 2  


SEPA mokėjimo atšaukimas*, SEPA mokėjimo nurodymo tikslinimas ar tyrimas

2 Prieš išsiunčiant mokėjimą iš „Contomobile“
SEPA mokėjimo atšaukimas, SEPA mokėjimo nurodymo tikslinimas ar tyrimas 20** Jau išsiuntus mokėjimą iš „Contomobile“ 
Pasirašytas patvirtinimas, kad mokėjimas buvo įvykdytas  5  
Tarptautinio mokėjimo atšaukimas* 40  
Tarptautinio mokėjimo įvykdymo patvirtinimo gavimas ar pranešimo kopijos (SWIFT kopijos) pateikimas  15  
Gauto tarptautinio mokėjimo grąžinimas lėšų siuntėjui 20  
Tarptautinio mokėjimo nurodymo tikslinimas ar tyrimas 40  
Lėšų nurašymas pagal PLAIS*** nurodymus (be kliento sutikimo) 0,87  
     

*Šis mokestis netaikomas, jei mokėjimo nurodymas pateikiamas darbo dieną po 18:00 (EET/EEST) arba bet kuriuo metu ne darbo dieną, o Klientas mokėjimo nurodymą atšaukia kitą darbo dieną iki 06:00 ( EET/EEST).

**Šis mokestis taikomas tik už mokėjimus eurais į Lietuvoje ar kitoje EEE šalyje registruotus bankus ar finansų įstaigas, jei buvo nurodytas tikslus BIC kodas ir gavėjo sąskaita IBAN formatu, o mokesčius moka siuntėjas ir gavėjas (SHA). Už šių kriterijų neatitinkančių mokėjimų eurais atšaukimą bus imamas 40 EUR dydžio tarptautinio mokėjimo atšaukimo mokestis
Jei mokėjimas jau įvykdytas ir lėšos išsiųstos į gavėjo banką arba lėšos jau įskaitytos į gavėjo sąskaitą, tokiu atveju lėšos gali būti grąžintos tik gavus gavėjo sutikimą. Atšaukimo paslaugos mokestis taikomas net ir tuo atveju, kai mokėjimo nepavyksta atšaukti (pvz., gavėjui nesutikus).
Mokėjimo atšaukimo mokesčiai ir kitos susijusios išlaidos (įskaitant bet kuriuos kitus gavėjo banko ar bankų tarpininkų taikomus mokesčius) gali būti išskaičiuotos iš grąžinamos sumos ar nurašytos iš mokėtojo sąskaitos.
Pastaba: mokėjimo pakeitimas reiškia bet kokį jau patvirtinto mokėjimo nurodymo duomenų pakeitimą.

***PLAIS - Piniginių lėšų apribojimų informacinė sistema yra oficiali skolų išieškojimo sistema, kurią Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka administruoja Registrų centras (VĮ „Registrų centras“). Tuo atveju, jei gausime PLAIS nurodymą, lėšas nurašysime iš Jūsų sąskaitos pagal nurodymą. Papildomai bus nurašytas oficialus PLAIS sistemos palaikymo mokestis ir sumokėtas Registrų centrui.

Išrašai, pažymos, pranešimai

Paslauga Mokestis (EUR)
Sąskaitos išrašo formavimas savitarnos portale  0 
Pasirašytas sąskaitos išrašas 5
Pasirašyta pažyma, patvirtinanti sąskaitos atidarymą  5
Kitos pažymos  10
Dokumento pristatymas registruotu paštu Lietuvoje  2
Dokumento pristatymas registruotu paštu į kitas šalis  10
   

Paslaugų planai

Paslauga WORLD0 WORLD200
Mėnesinis mokestis (EUR) 0  200
Sąskaitų tvarkymas (EUR) 50* 0
Sąskaitos išrašo formavimas savitarnos portale (EUR) 0 0
Mokėjimai tarp „Contomobile“ sąskaitų (EUR) 0 0
Nemokami SEPA ir/arba SEPA momentiniai mokėjimai (vnt./mėn.) - 5
Nemokami tarptautiniai mokėjimai (vnt./mėn.) - 5
Gautų tarptautinių mokėjimų įskaitymas (EUR) Nėra 0,1 % (min. 7,00 EUR, maks. 30,00 EUR)
     

*Mokestis taikomas už kiekvieną IBAN sąskaitą atskirai (pavyzdžiui, jei turite du skirtingus IBAN, bus taikomas 100 EUR/mėn. mokestis), kuris nurašomas kiekvieno mėnesio paskutinę dieną.

NAUJIENA

Nauja Conto QuickPay galimybė - atsiskaitymas mokėjimo kortele