START

€0/mėn.
 • Sąskaitos išrašo formavimas savitarnos portale
 • Nemokami mokėjimai į savo „Contomobile“ sąskaitas

 

STANDARD

€1,5/mėn.
 • Nemokamas sąskaitos tvarkymas
 • Sąskaitos išrašo formavimas savitarnos portale
 • Nemokami mokėjimai tarp „Contomobile“ sąskaitų
 • Nemokami SEPA ir/arba SEPA momentiniai mokėjimai

 

INTERNATIONAL

€7,5/mėn.
 • Nemokamas sąskaitos tvarkymas
 • Sąskaitos išrašo formavimas savitarnos portale
 • Nemokami mokėjimai tarp „Contomobile“ sąskaitų
 • Nemokami SEPA ir/arba SEPA momentiniai mokėjimai
 • 2 nemokami tarptautiniai mokėjimai per mėnesį

Kainynas galioja nuo 2024 m. birželio mėn. 1 d.

„Contomobile“ sąskaitų administravimas

Paslauga Mokestis
Sąskaitos atidarymas nemokamai 
Sąskaitos tvarkymas Europos Sąjungos rezidentams1 1 EUR2
Lėšų administravimas, kai „Contomobile“ sąskaita yra uždaryta3 0,05% (min. 5 EUR) per mėnesį
   

1 Asmuo laikomas Lietuvos Respublikos ar Europos Sąjungos rezidentu, jeigu: turi toje šalyje išduotą asmens tapatybės dokumentą ir jo nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvos Respublikoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje; arba turi asmens tapatybės dokumentą, išduotą šalyje, kuri nėra Europos Sąjungos narė, tačiau gyvena Lietuvos Respublikoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje ir turi toje šalyje išduotą dokumentą, suteikiantį teisę laikinai ar nuolat gyventi toje šalyje.

Mokestis taikomas už kiekvieną IBAN sąskaitą (pavyzdžiui, jei esate Europos Sąjungos rezidentas ir turite du skirtingus IBAN, bus taikomas 2 EUR/mėn. mokestis) ir nurašomas kiekvieno mėnesio paskutinę dieną. Mokestis taikomas nepriklausomai nuo per atitinkamą laikotarpį atliktų operacijų skaičiaus.

Šis mokestis bus taikomas, jei bet kuriai šaliai nutraukiant sutartį, sutarties nutraukimo įsigaliojimo momentu Kliento atsiskaitomosios sąskaitos likutis yra teigiamas. Tokiomis aplinkybėmis Kliento „Contomobile“ sąskaita bus uždaryta, o lėšų likutis bus laikomas atskiroje sąskaitoje. Šis administravimo mokestis bus taikomas tol, kol „Contomobile“ gaus nurodymą pervesti lėšų likutį į Kliento nurodytą sąskaitą.

Mokėjimai tarp „Contomobile“ sąskaitų

Mokėjimo tipas Mokestis 
Mokėjimai į savo „Contomobile“ sąskaitą nemokamai 
Mokėjimai į kito kliento „Contomobile“ sąskaitą   0,15 EUR
   

Mokėjimai tarp „Contomobile“ sąskaitų vykdomi visą parą 7 dienas per savaitę (įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas).

SEPA1 mokėjimai

Mokėjimo tipas Mokestis 
Paprastas 0,25 EUR
Momentinis2

0,25 EUR

   

SEPA – bendra mokėjimų eurais erdvė. Pinigų pervedimai eurais joje vykdomi vadovaujantis taisyklių ir mokėjimo standartų sąvadu. Šiuo metu SEPA apima visas Europos Sąjungos valstybes nares, taip pat ir Jungtinę Karalystę, Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, Šveicariją, Monaką, San Mariną, Andorą ir Vatikaną.

Paprasti SEPA mokėjimo nurodymai, pateikti Darbo dieną iki 16:00 (EET/EEST), bus įvykdyti tą pačią Darbo dieną; mokėjimo nurodymai, pateikti po 16:00 (EET/EEST), bus įvykdyti kitą Darbo dieną.

 Momentiniai kredito pervedimai – tai SEPA kredito pervedimai, kurių suma neviršija 15 000 EUR, gali būti vykdomi tik tarp finansų įstaigų, kurios yra SEPA momentinių mokėjimų sistemos narės. Momentiniai mokėjimai vykdomi visą parą septynias dienas per savaitę (įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas).

 Tarptautiniai (ne SEPA) mokėjimai

Valiuta Gavėjo finansų įstaigos šalis Mokestis 
GBP Jungtinė Karalystė

2 EUR

USD Jungtinės Amerikos Valstijos 2 EUR
NOK Norvegija 2 EUR
SEK Švedija 2 EUR
DKK Danija 2 EUR
PLN Lenkija 2 EUR
Visos  Visos šalys1
15 EURarba 35 EUR3
     
 

Tarptautinių mokėjimų nurodymai EUR, GBP ir USD, pateikti Darbo dieną iki 14:45 (EET/EEST), bus įvykdyti tą pačią Darbo dieną; mokėjimo nurodymai, pateikti po 14:45 (EET/EEST), bus įvykdyti kitą Darbo dieną.

Tarptautinių mokėjimų nurodymai SEK, NOK, DKK ir PLN bus įvykdyti kitą Darbo dieną.

Į Jungtinę Karalystę atliekami tarptautiniai mokėjimai Didžiosios Britanijos svarais negali viršyti 250 000 GBP. Į JAV atliekami mokėjimai JAV doleriais negali viršyti 100 000 USD.

Visiems tarptautiniams mokėjimams taikomas SHA (angl. shared charges) mokesčių už pervedimą mokėjimo būdas, kai „Contomobile“ mokesčius moka mokėtojas, o gavėjo banko mokesčius moka gavėjas. Tuo atveju, jei mokėjimas vykdomas per korespondentinį banką (tarpininką), gavėjui gali būti taikomi korespondentinio banko mokesčiai.

Gavėjo bankas gali taikyti lėšų įskaitymo mokestį. Mes visada patariame iš anksto paklausti gavėjo ir/ar gavėjo banko apie konkrečius taikomus mokesčius.

Pastaba. Tarptautiniams mokėjimams į tam tikras jurisdikcijas gali būti taikomos papildomos sąlygos (pvz., gavėjo bankas gali reikalauti pateikti papildomus dokumentus prieš įskaitydamas lėšas į gavėjo sąskaitą).

Gavėjo bankas gali atmesti mokėjimą vadovaudamasis savo vidaus taisyklėmis ar nacionaliniais teisės aktais. Jei mokėjimas buvo atmestas, „Contomobile“ nėra atsakingas jokių mokesčių, kuriuos gavėjo bankas išskaičiavo iš grąžinamos sumos, kompensaciją.

1Tarptautiniai mokėjimai bet kuriomis patvirtintomis valiutomis (galimų valiutų sąrašą rasite čia) atliekami į visas pasaulio šalis, išskyrus užsienio šalis, įtrauktas į „Contomobile“ draudžiamų užsienio šalių sąrašą (uždraustų šalių sąrašą rasite čia). Uždraustų užsienio šalių sąrašas gali būti keičiamas, jis bus atnaujinamas be atskiro įspėjimo.

2Mokestis taikomas, kai mokėjimas siunčiamas į šalis, kurios nėra išvardintos 3 išnašoje nurodytame valstybių sąraše.

3Mokestis taikomas, kai mokėjimas siunčiamas į šalis:
Afganistanas, Angilija, Antigva ir Barbuda, Armėnija, Aruba, Azerbaidžanas, Bahamos, Bahreinas, Barbadosas, Belizas, Bermudai, Britų Mergelių salos, Brunėjus, Bulgarija, Burkina Fasas, Dominika, Džersis, Džibutis, Ekvadoras, Fidžis, Filipinai, Gernsis, Gibraltaras, Gvatemala, Haitis, Jamaika, JAV Mergelių salos, Jemenas, Jordanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kaimanų salos, Kambodža, Kamerūnas, Kongo Demokratinė Respublika, Kenija, Kirgizija, Kiurasao, Kroatija, Kuko salos, Libanas, Liberija, Maldyvai, Malis, Marokas, Maršalo salos, Mauricijus, Meno sala, Moldova, Montseratas, Mozambikas, Namibija, Nauru, Nigerija, Niujė, Palau, Panama, Pietų Afrikos Respublika, Sakartvelas, Samoa, Seišeliai, Senegalas, Sen Pjeras ir Mikelonas, Sent Kitsas ir Nevis, Sint Martenas, Šv. Elenos sala, Tadžikistanas, Tanzanija, Terksas ir Kaikosas, Tonga, Trinidadas ir Tobagas, Turkija, Turkmėnistanas, Uganda, Uzbekistanas, Vanuatu, Vietnamas, Zimbabvė.

Lėšų įskaitymas 

Valiuta Mokėjimo tipas Mokestis
EUR SEPA paprastas nemokamai 
EUR SEPA momentiniai  nemokamai
Visos iš „Contomobile“ sąskaitos nemokamai
Visos Ne SEPA  -
     
 

Atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu „Contomobile“ priima tik SEPA paprastus, ir SEPA momentinius mokėjimus ir mokėjimus iš kitų „Contomobile“ sąskaitų į Privačių klientu sąskaitas.

SEPA mokėjimų lėšos įskaitomos tą pačią Darbo dieną.

Momentinių SEPA mokėjimų lėšos įskaitomos nedelsiant visą parą, 7 dienas per savaitę (įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas).

Lėšos iš kitų „Contomobile“ sąskaitų įskaitomos į sąskaitą nedelsiant.

Kitos su mokėjimais susijusios paslaugos 

Paslauga Mokestis 
Mokėjimo į „Contomobile“ sąskaitą atšaukimas1 10 EUR 
SEPA mokėjimo atšaukimas1,2 arba tikslinimas3, kai mokėjimo pranešimas neišsiųstas 10 EUR 
SEPA mokėjimo atšaukimas1 arba tikslinimas3, kai mokėjimo pranešimas išsiųstas  40 EUR 
Patvirtinimas, kad mokėjimas buvo įvykdytas 20 EUR 
Tarptautinio mokėjimo atšaukimas1,2 60 EUR plius užsienio bankų mokesčiai
Gauto arba išsiųsto mokėjimo tyrimas 60 EUR plius užsienio bankų mokesčiai
Korespondentinio banko patvirtinimas, kad tarptautinis mokėjimas įvykdytas ar mokėjimo pranešimo (SWIFT kopijos) pateikimas. 30 EUR 
Lėšų nurašymas pagal PLAIS4 nurodymą (be Kliento sutikimo) 0,87 EUR
   

1Jei mokėjimas jau įvykdytas ir lėšos išsiųstos į gavėjo banką arba lėšos jau įskaitytos į gavėjo sąskaitą, lėšų grąžinimas gali būti atliktas, tik gavus gavėjo sutikimą. Mokestis už mokėjimo atšaukimą taikomas net ir tuo atveju, kai mokėjimo nepavyksta atšaukti (pvz., gavėjui nesutikus).

Mokestis netaikomas, jei mokėjimo nurodymas pateikiamas Darbo dieną po 18:00 (EET/EEST) arba bet kuriuo metu ne Darbo dieną, o Klientas mokėjimo nurodymą atšaukia savitarnos portale iki kitos Darbo dienos 06:00 (EET/EEST).

Mokėjimo tikslinimas reiškia bet kokį Kliento jau patvirtinto mokėjimo nurodymo duomenų pakeitimą.

4 PLAIS - Piniginių lėšų apribojimų informacinė sistema yra oficiali skolų išieškojimo sistema, kurią Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka administruoja VĮ Registrų centras. Tuo atveju, jei gausime PLAIS nurodymą, lėšas nurašysime iš Jūsų sąskaitos pagal nurodymą. Papildomai bus nurašytas oficialus PLAIS sistemos palaikymo mokestis ir sumokėtas VĮ Registrų centrui.

Išrašai ir pažymos

Paslauga Mokestis
Sąskaitos išrašo formavimas savitarnos portale  nemokamai 
Pasirašytas sąskaitos išrašas 20 EUR
Pažyma, patvirtinanti sąskaitos atidarymą/ uždarymą ar likutį  20 EUR
Kitos pažymos  50 EUR
Dokumento siuntimas registruotu paštu Lietuvoje  10 EUR
Dokumento siuntimas registruotu paštu į kitas šalis  30 EUR plius kurjerių pašto mokesčiai
   

Pažymos ir kiti raštai parengiami per 10 Darbo dienų. 

Paslaugų planai

Paslauga START STANDARD INTERNATIONAL
Mėnesinis mokestis  0 EUR 1,5 EUR 7,5 EUR
Sąskaitų tvarkymas  1 EUR1
nemokamai nemokamai
Sąskaitos išrašo formavimas mobiliojoje programėlėje  nemokamai nemokamai nemokamai
Mokėjimai į savo „Contomobile“ sąskaitas nemokamai nemokamai nemokamai
Mokėjimai į kitų „Contomobile“ Klientų sąskaitas  0,15 EUR nemokamai nemokamai
SEPA ir/arba SEPA momentiniai mokėjimai  0,25 EUR nemokamai nemokamai
Nemokami tarptautiniai mokėjimai (vnt./mėn.) - - 22
       

1Mokestis taikomas už kiekvieną IBAN sąskaitą (pavyzdžiui, jei turite du skirtingus IBAN, bus taikomas 2 EUR/mėn. mokestis) ir nurašomas kiekvieno mėnesio paskutinę dieną. Mokestis taikomas nepriklausomai nuo per atitinkamą laikotarpį atliktų operacijų skaičiaus.

2Mokėjimams, viršijantiems nurodytą limitą, taikomi standartiniai įkainiai.

E. mokėjimų surinkimas

Mokėjimų inicijavimo paslauga (MIP)1

Paslauga Mokestis   Mokėjimų kiekis per mėnesį
Sutarties sudarymas nemokamai  -
Sutarties administravimas 4 EUR per mėnesį -
MIP mokėjimas nemokamai 0 - 120
MIP mokėjimas 0,03 EUR 121 ir daugiau
Sutarties sąlygų keitimas 10 EUR
     

1Mokėjimo inicijavimo paslauga – tai paslauga, suteikianti galimybę pardavėjams (elektroninėms parduotuvėms, paslaugų tiekėjams ir t.t.) gauti e. mokėjimus už prekes ar paslaugas internetu į sąskaitą „Contomobile“ arba kitoje finansų įstaigoje. 

Atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis1

Paslauga Mokestis  
Paslaugos aktyvinimas  nemokamai 
Sutarties administravimas 10 EUR2 per mėnesį
Atsiskaitymo kortele operacija

1% (min. 0,15 EUR)2

Pinigų grąžinimas banko prašymu (chargeback) 45 EUR2
Sutarties sąlygų keitimas 10 EUR
   

1E. mokėjimų surinkimas, atsiskaitant mokėjimo kortelėmis, suteikia galimybę pardavėjams (elektroninėms parduotuvėms, paslaugų tiekėjams ir t.t.) surinkti e. mokėjimus iš mokėtojų, atsiskaitymui naudojančių mokėjimo korteles „MasterCard“ ar „Maestro“, „Visa“ ar „Visa Electron“. Surinkti e. mokėjimai gali būti įskaityti tik į sąskaitą „Contomobile“.

2Mokestis taikomas Klientams, kurie vykdo žemos rizikos veiklas. Klientams, vykdantiems vidutinės ir aukštos rizikų veiklas, taikomos kainos pranešamos raštu iš anksto.

NAUJIENA

Conto Quickpay klientai, turintys sąskaitą Contomobile, e. mokėjimus gali rinkti atsiskaitant mokėjimo kortelėmis