Apie mus

Mobilūs, kaip ir jūs

„Contomobile“  – e. finansų programėlė bei internetinės savitarnos portalas. Paprasta naudotis ir patikima.

Pasaulyje, kur pinigai ir mokėjimai turi būti tokie pat mobilūs, kaip šiuolaikinės prekės ir paslaugos – tokie pat mobilūs, kaip jūs – „Contomobile“ jums leidžia nuveikti daugiau.

Mes siūlome daugiavaliutes IBAN sąskaitas – tiek asmenines, tiek skirtas verslui – kartu su moderniais įrankiais lėšoms siųsti, gauti ir valdyti keliomis valiutomis, tiek vietoje, tiek užsienyje. Užtenka tik  poros prisilietimų pirštu programėlėje ar kelių paspaudimų savitarnos portale ir viskas atlikta .

Mes esame „Forbis“ – bankinės informacinės programinės įrangos, kuria pirmaujantys bankai pasikliauja įveikdami šiuolaikinių finansų iššūkius ir kuri yra varomoji „Contomobile“ dalis, kūrėjos – grupės dalis. „Forbis“ specializuotas „Fininbox“ padalinys teikia patikimą finansinę IT infrastruktūrą. Mes suderiname puikų programėlės dizainą ir įgytą patirtį bei didelius išteklius finansiniam nepažeidžiamumui ir saugumui užtikrinti.

„Contomobile“ yra Contomobile UAB, Lietuvos Respublikoje užregistruotos įmonės (registracijos numeris 304285884, registracijos adresas Tuskulėnų g. 33C-55, LT-09219, Vilnius, Lietuva), prekių ženklas, kuris yra licencijuojamas ir prižiūrimas Lietuvos banko kaip elektroninių pinigų įstaiga (EPĮ licencija Nr. 005).

Pasitikėkite „Contomobile“ – ji užtikrins paprastą ir patikimą e. finansų valdymą kasdien.

NAUJIENA

Nauja Conto QuickPay galimybė - atsiskaitymas mokėjimo kortele